В'язівоцький ліцей Вербківської сільської ради

Новини

Учні нашого ліцею прийняли участь в акції "Памятати. Відродити. Зберегти" по впорядкуванню братських могил на території нашого села.

З 08 по 30 квітня класні керівнки 5-10 класів провели уроки «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячені звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації.

26 квітня у ліцеї пройшли заходи до дня цивільного захисту населення. Приймали участь всі: педагоги, учні, працівники ліцею.
Всі заходи пройшли за планом, змістовно, цікаво.
Міроприємства були направлені на формування практичних навичок у вихованців з надання першої домедичної допомоги та виготовлення засобів індивідуального захисту під час надзвичайних ситуацій.
Діти отримали дуже корисний інформаційний матеріал на тему: "Як діяти в надзвичайних ситуаціях".

Протягом тижня пройшов шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура", конкурси "Впоряд" та "Ватра".
Дякуємо роям за гарну підготовку.
Ви наше майбутнє.